Úvodní strana

UPOZORNĚNÍ: I přes složitou situaci související s epidemií COVID-19 je naše laboratoř v provozu a nadále zpracovává Vaše vzorky. Některé externí služby, včetně poštovních a kurýrních, jsou však výrazně omezeny a tak Vám v tuto chvíli nemůžeme garantovat standardní termíny zaslání odběrových sad a výsledků, přestože se snažíme, abychom je maximálně dodrželi. Věříme, že to pochopíte a doporučujeme, abyste při vyplňování Průvodky ke vzorkům, která Vám bude zaslána v odběrové sadě, volili jako možnost zaslání výsledků e-mailem, aby Vám přišly co nejdříve po jejich vyhotovení. Děkujeme a přejeme do dalších dní hodně zdraví a psychických i fyzických sil!

Genomac je největší soukromé výzkumné pracoviště v ČR poskytující genetická testování pro širokou veřejnost (testy otcovství a příbuzenství, genetický původ předků, vrozené talenty a vlohy) a molekulárně-genetické analýzy ve spolupráci s odbornou veřejností

Genomac má statut Nestátní zdravotnické zařízení a Znalecký ústav v oboru genetika.

Našimi hlavními prioritami jsou vysoce odborné zázemí, spolehlivost, serióznost, diskrétnost a individuální přístup.

V naší nabídce genetických testů pro veřejnost naleznete pouze takové testy, které jsou ověřeny vědeckými výzkumy či forenzní praxí a jsou v souladu se současnou legislativou i naším etickým kodexem.


Pokud se zajímáte o genetické testy původu předků - Genograf nebo testy talentů a vloh - Genoskoppřejděte, prosím, na stránky Rekreační Genetika.

 

Také vyrábíme designové šperky -  Genoklenoty a obrazy - Genoportéty podle jedinečného genetického kódu, více na stránkách Umění DNA.


Spolupracujeme též se společností Elphogene.