Průběh DNA testu

Jakmile obdržíme Vaši objednávku DNA testu (1.), zašleme Vám poštou odběrovou soupravu, pomocí které si dle přiloženého návodu sami odeberete DNA (2.) - jednoduše a v pohodlí Vašeho domova. Před odběrem vzorků doporučujeme přibližně hodinu nekouřit, nejíst a nepít. Odběrový štěteček je dostatečně jemný i pro citlivá dětská ústa, takže test lze provádět prakticky od narození. Následně vzorky spolu s vyplněnou Průvodkou ke vzorkům zašlete zpět do laboratoře Genomac.

 

Po obdržení Vašich vzorků se pomocí nejmodernějších přístrojů provede izolace a analýza DNA (3.) a následné vyhodnocování a interpretace získaných dat (4.)

 

Výsledkový protokol (5.) je odeslán či osobně předán dle Vaší volby v Průvodce ke vzorkům od 2 do 15 pracovních dnů od obdržení vzorků v závislosti na typu objednaného testu. Výsledky sdělujeme také telefonicky. Veškerá komunikace ohledně testu a jeho výsledků probíhá pouze po ověření hesla, které si zvolíte v Průvodce ke vzorkům. 

Podívejte se na krátké video, ukazující celý průběh našeho genetického testu od odběru vzorků v pohodlí domova, přes zpracování v laboratoři až po vyhodnocení.

 

Postup tvorby Genoklenotu a Genoportrétu - navigace

ObjednávkaObjednávka
Odebrání DNA
Izolace a analýza DNA
Vyhodnocení
Výsledek DNA testu